Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SPOTKANIE Z POLICJĄ NT. „BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE”

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów
w czasie zbliżających się ferii zimowych w dniu 10.01.2019r. odbyło się w naszej szkole spotkanie  dla uczniów kl. O-VI z  asp. sztab. Panem Marcinem Spicą z rewiru dzielnicowych w Miejskiej Górce. Spotkanie miało charakter profilaktyczno-edukacyjny na  temat "Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych".
Policjant przypomniał o różnych zagrożeniach czyhających na nich w trakcie ferii zimowych. Szczególnie skupił się na omówieniu
z uczniami zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegał przed ślizganiem się na skutych lodem rzekach i stawach oraz ostrzegał przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ulic i rzek. Funkcjonariusz udzielił wskazówek jak bezpiecznie bawić się na śniegu i jak bawić  się na kuligu. Przeprowadzone spotkanie zakończono dyskusją z uczniami. Wszystkim wychowankom życzymy aby ferie zimowe upłynęły wesoło, zdrowo i bezpiecznie.

                                                                                        Anna Walkowiak-Stefan
                                                                                          Elżbieta Mikołajczak