Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Artykuły

Nasze sukcesy 2017/18

SUKCESY - rok szkolny 2017/2018

Mateusz Szymankiewicz - II miejsce w powiecie w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w sztafetach pływackich oraz w pływaniu indywidualnym

Gminne zawody drużynowe w tenisie stołowym:
I miejsce dziewczęta w składzie Marika Głowacz 5b, Aleksandra Jankowiak 6c, Zofia Nowakowska 6c.
I miejsce chłopcy w składzie Karol Antkowiak 7b, Bartosz Jańczak 6c, Łukasz Cichy 6c.

Powiatowe zawody drużynowe w tenisie stołowym:
I miejsce dziewczęta w składzie Marika Głowacz 5b, Aleksandra Jankowiak 6c, Zofia Nowakowska 6c
II miejsce chłopcy w składzie Karol Antkowiak 7b, Bartosz Jańczak 6c, Łukasz Cichy 6c

Rejonowe zawody drużynowe w tenisie stołowym:
III miejsce dziewczęta w składzie Marika Głowacz 5b, Aleksandra Jankowiak 6c, Zofia Nowakowska 6c

Anna Maćkowiak – I miejsce w I Powiatowym Konkursie Matematycznym pt.: „Matematyka wierszem pisana” w kategorii opowiadania

Amelia Basińska – wyróżnienie w I Powiatowym Konkursie Matematycznym pt.: „Matematyka wierszem pisana” w kategorii rebus matematyczny

Zofia Ratajczak (kl. III z) - I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim klas III

Kajetan Matuszczak, uczeń klasy 3c, w dniu 29 stycznia 2018 r. zajął I miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania i Mówienia (kategoria klas III)

Weronika Nawrocka - I miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania i Mówienia w kategorii klas czwartych

Karina Wyrzykiewicz - II miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania i Mówienia w kategorii klas czwartych

Sara Matysiak - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania i Mówienia w kategorii klas trzecich

Laureaci zawodów feryjnych w tenisie stołowym:

Kategoria klasy 4 - 6:

a) dziewczęta:

I miejsce Aleksandra Jankowiak 6c

III miejsce Marika Głowacz 6b

b) chłopcy:

I miejsce Bartosz Jańczak 6c

II miejsce Łukasz Cichy 6c

III miejsce Kacper Miler 4c

Zofia Nowakowska - III miejsce w Turnieju tenisa stołowego o „Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Stare Miasto” w kategorii klas 4 - 6

W Rodzinnym Konkursie Poetyckim "MOJE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA"
zorganizowanym w szkole:
I miejsce - Kewin Wyrzykiewicz kl. VIb
II miejsce Stanisław Sroka kl. Va
III miejsce Julia Potrzak kl. IVa
III miejsce Hubert Patalas kl. IVa

W XII Gminnym Konkursie Literackim o tytuł Baśniomistrza w Dłoni,
w części literackiej II miejsce zajęła Julia Potrzak z kl. IVa,
natomiast w części plastycznej Julia Dopierała z kl. IVd zajęła III miejsce

II Międzygminny Konkurs Języka Angielskiego dla klas III
I miejsce – Lena Szwarc (3d)
II miejsce – Filip Dopierała (3a)
III miejsce – Sara Matysiak (3b)

Podsumowanie Tygodnia Języka Angielskiego - sukcesy uczniów:
Klasa 7a uzyskała tytuł "Mistrzów Języka Angielskiego" za zajęcie I miejsca w klasyfikacji ogólnej konkursów przeprowadzanych w ramach Tygodnia Języka Angielskiego.

Za wykonanie najciekawszego słowniczka obrazkowego w ramach Tygodnia Języka Angielskiego:
w klasach I - I miejsce Marta Stawik kl. 1a
w klasie II - I miejsce Adrian Jesiak kl. 2a
w klasach III - I miejsce Nadia Klemczak kl. 3c

W Mini Olimpiadzie Języka Angielskiego Klasy IIa:
I miejsce - Bartosz Niewiadomski kl. 2a
II miejsce - Lena Spychała kl. 2a
III miejsce - Gracjan Kumoch kl. 2a

W Mini Olimpiadzie Języka Angielskiego Klas I:
I miejsce - Zofia Maćkowiak kl. 1b
II miejsce - Marcel Rosa kl. 1b
III miejsce - Marta Stawik kl. 1a

Konkurs literowania:
I miejsce - Jakub Walkowiak kl. 7b
II miejsce - Maria Kaczmarek kl. 5a
III miejsce - Stanisław Sroka kl. 5a

Konkurs na najciekawsze przebranie w ramach Dnia Sławnych Osób:
I miejsce - Weronika Rabiega-Knychała kl. 6b
II miejsce - Zofia Sulikowska kl. 6b
III miejsce - Amelia Basińska kl. 6a

Konkurs plastyczny "Mój ulubiony piosenkarz" w ramach Tygodnia Języka Angielskiego:
I miejsce - Weronika Rabiega-Knychała i Zofia Sulikowska kl. 6b

Konkurs języka angielskiego dla klas IV:
I miejsce - Anna Maćkowiak kl. 4c
II miejsce - Weronika Nawrocka kl. 4d
III miejsce - Dawid Łapacz kl. 4d

Konkurs języka angielskiego dla klas VI:
I miejsce – Kewin Wyrzykiewicz kl. 6b
II miejsce - Weronika Rabiega-Knychała kl. 6b
III miejsce - Zofia Sulikowska kl. 6b

Zwycięzcy w konkursie na tłumaczenie przysłów angielskich:
Anastazja Gross kl. 7a
Maja Majewska kl. 7a
Kamila Paluszkiewicz kl. 7b

Powiatowy Konkurs Matematyczny Klas III
III miejsce Maria Krzyżoszczak kl.3z i Franciszek Wadas kl.3z

Stanisław Sroka - Wyróżnienie w VI Międzygminnym Konkursie Języka Angielskiego
dla klas V

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur Matematyczny 2018:
Julia Włodarczyk
Franciszek Wadas
Tomasz Misiewicz
Olaf Lokś
Stanisław Sroka

Jakub Barteczka - III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym As siódmych klas

 Bartosz Jańczak - II miejsce w V Gminnym Konkursie Matematyczny „Super Matematyk”

  • Szkolna Olimpiada Matematyczna
  • uczniów klas czwartych:
    I miejsce: Julia Potrzak
    I miejsce: Olaf Lokś
    II miejsce: Natalia Giezek
    III miejsce: Dawid Łapacz
  • uczniów klas piątych:
    I miejsce: Stanisław Sroka
  • uczniów klas szóstych:
    I miejsce: Bartosz Jańczak
    II miejsce: Zofia Kempa
  • uczniów klas siódmych:
    I miejsce: Jakub Barteczka
    II miejsce: Mikołaj Nogała
    III miejsce: Ilona Krzyżoszczak

Szkolny Konkurs Informatyczny klas szóstych
I miejsce: Zofia Kempa
II miejsce: Amelia Basińska
III miejsce: Zofia Sulikowska