Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:183414

Artykuły

Sukcesy 2015-2016

 

SUKCESY - rok szkolny 2015/2016

Spychała Nicola - Wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „W magicznym lesie”

Roksana Bzodek - Udział w konkursie recytatorskim i w konkursie plastycznym

Natalia Giezek - Udział w konkursie recytatorskim

Oliwia Kowalska - Udział w konkursie recytatorskim, udział w zawodach sportowych w Dłoni (I miejsce)

Justyna Ławniczak - Udział w konkursie OMNIBUS (III miejsce), udział w konkursie ortograficznym (IV miejsce)

Julia Janina Potrzak - Udział w konkursie OMNIBUS (III miejsce), udział w konkursie ortograficznym (IV miejsce)

Antoni Stefan - Udział w konkursie OMNIBUS (III miejsce), udział w konkursie ortograficznym (III miejsce), udział w zawodach sportowych w Dłoni (I miejsce)

Anna Maćkowiak - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR, I miejsce w Gminnym Konkursie recytatorskim klas drugich

Eryk Nogała - II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim klas drugich

Nawrocka Weronika, Dopierała Julia - Brązowe Pasmo w Przeglądzie Chórów Regionu Leszno

Igor Kaczmarek - I miejsce w szkolnym konkursie czytelniczym MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA, I miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Recytatorskim kl. III, I miejsce w kategorii kl. I-III szkoły podstawowej w VII Turnieju Recytatorskim Literatury Polskiej im. Jana Pawła II pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Jutrosin, II miejsce w GMINNYM KONKURSIE PIĘKNEGO CZYTANIA I MÓWIENIA, II miejsce w Mini Olimpiadzie Języka Angielskiego dla klas III

Maria Ciesielska - II miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym kl. III , - II miejsce w kategorii kl. I-III szkoły podstawowej w VII Turnieju Recytatorskim Literatury Polskiej im. Jana Pawła II pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Jutrosin

Stanisław Sroka - wyróżnienie w kategorii kl. I-III szkoły podstawowej w VII Turnieju Recytatorskim Literatury Polskiej im. Jana Pawła II pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Jutrosin, I miejsce w Mini Olimpiadzie Języka Angielskiego dla klas III

Adam Stachowicz - II miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie Dziecięcej Twórczości Literackiej „Młodzi Twórcy na Start”

Jagoda Węcłaś - wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Konkursie Dziecięcej Twórczości Literackiej „Młodzi Twórcy na Start”

Nagroda dla klasy 3a w ramach akcji „Uzależnia mnie tylko sport” za pracę w konkursie „Szkoła bez używek”

Nina Jóska - Udział w Powiatowym konkursie recytatorskim w Rawiczu

Jernaś Mateusz - III miejsce - Konkurs szkolny z języka angielskiego dla klas III

Pietrula Martyna - wyróżnienie - Konkurs szkolny z języka angielskiego dla klas III

Amelia Basińska - III miejsce w szkolnym konkursie czytania, III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Czy w naszej szkole są książkowe mole”

Karolina Wadas - III miejsce w szkolnym konkursie czytania, udział w ogólnopolskich zawodach pływackich, I miejsce w Gminnym Konkursie  Pięknego Czytania i Mówienia

Jakub Słomiński - Wyróżnienie w szkolnym konkursie czytania

Zofia Kempa - udział i wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Barbie. Głos ma siłę!”, udział w konkursie „Baśniomistrz” (część literacka), udział w konkursach ortograficznych (gminnym i powiatowym), I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Czy w naszej szkole są książkowe mole”

Nikola Płucienniczak, Amelia Basińska, Maria Rydzyńska, Maja Goździk, Karolina Wadas, Maja Wojciechowska, Martyna Misiewicz - Brązowe Pasmo w Przeglądzie Chórów Regionu Leszno

Zawieja Kamil - I miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Przedmiotowej z Matematyki dla uczniów klas czwartych

Kamil Zawieja, Franciszek Szafrański, Maksymilian Bartczak, Jakub Twardowski - V miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Rawickiego

Łukasz Gryczka, Kamil Zawieja - I miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Trójbo ju Lekkoatletycznym

Natalia Orłowska - udział w konkursie „Baśniomistrz”(część plastyczna)

Martyna Misiewicz - II miejsce w części plastycznej w konkursie „Baśniomistrz”

Maja Goździk, Karolina Wadas, Martyna Misiewicz - III miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym

Łukasz Gryczka, Franciszek Szafrański, Kamil Zawieja, Martyna Misiewicz - II miejsce w turnieju Piłki Noznej Fundacji KA4RESPECT

Zofia Sulikowska - II miejsce w X Gminnym Konkursie Literackim o tytuł Baśniomistrza, wyróżnienie w VII Turnieju Recytatorskim Literatury Polskiej im. Jana Pawła II, II miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania i Mówienia, II miejsce w konkursie o tytuł mistrza zabaw językowych w ramach obchodów „Światowego Dnia Języka Ojczystego”, III miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym

Patryk Grębowski - I miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym

Marika Głowacz - wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Maszyny Szalkowskiego”, III miejsce w konkursie o tytuł mistrza zabaw językowych w ramach obchodów „Światowego Dnia Języka Ojczystego”, III miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym

Karol Grzymisławski  - I miejsce w X Gminnym Konkursie Literackim o tytuł Baśniomistrza

Mateusz Szymankiewicz - II miejsce w gminnym konkursie fotograficznym „Pies, kot – moim przyjacielem”

Kewin Wyrzykiewicz  - III miejsce w VII Turnieju Recytatorskim Literatury Polskiej im. Jana Pawła II, I miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym.

Alicja Stańczewska - wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Maszyny Szalkowskiego”

Weronika Rabiega-Knychała - wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Maszyny Szalkowskiego”, I miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Historycznej

Marcel Gwizdek - wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Maszyny Szalkowskiego”, wyróżnienie w konkursie powiatowym „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

Michał Marciniak - I miejsce w gminnym konkursie plastycznym „Maszyny Szalkowskiego”

Zofia Nowakowska - Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mój świat, moje marzenia”, II miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Historycznej

Aleksandra Jankowiak, Krzysztof Piotrowiak, Filip Maćkowiak - Wyróżnienia w gminnym konkursie plastycznym „Maszyny Szalkowskiego”

Bartosz Jańczak - „Baśniomistrz” (konkurs gminny – część plastyczna) – I miejsce Jakub Jaszczak, Miłosz Szwarc, Łukasz Cichy, Bartosz Jańczak - I miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym (drużynowo)

Julia Bartkowiak, Aleksandra Jankowiak - III miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym (drużynowo)

Kacper Wysocki, Aleksandra Jankowiak, Filip Maćkowiak, Krzysztof Piotrowiak, Łukasz Cichy - Turniej piłki nożnej fundacji KA4resPect dla roczników 2005 i młodsi – II miejsce (drużynowo)

Kacper Wysocki - ORLIK CUP – I miejsce (etap gminny – drużynowo), SZKOLNY TURNIEJ FIFA 2016 – II miejsce

Marzena Ciesielska - ŚWIETLICOWY TURNIEJ W CURLINGU STOLIKOWYM  - I miejsce , SZKOLNE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM – I miejsce , MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – III miejsce

Zofia Zaradna - Całoroczny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych (konkurs szkolny) I miejsce

Miłosz Szwarc - Całoroczny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych (konkurs szkolny) III miejsce

Krzysztof Piotrowiak - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – najlepszy wynik wśród czwartoklasistów z Miejskiej Górki

Marzena Ciesielska, Aleksandra Krysiak - Udział w kampanii „Uzależnia mnie tylko sport”

Zofia Nowakowska, Aleksandra Jankowiak, Zofia Zaradna, Wiktoria Gross - Brązowe Pasmo w Przeglądzie Chórów Regionu Leszno

Mikołaj Haremski - Nagroda Dyrektora ZSS w Rawiczu w Regionalnym Konkursie Plastycznym pt.” Mój świat, moje marzenia”, I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Malowana Wielkanoc ”

Hubert Nawrocki - I miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Przedmiotowej z Matematyki  dla uczniów klas piątych

Anastazja Gross - laureatka Gminnego Konkursu Plastycznego „Poranek”- ilustracja do utworu M. Konopnickiej

Szymon Andrzejewski - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Rawickiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców

Kwiatkowska Hanna - III miejsce w Plastycznym Konkursie Ekologicznym „EKO- Pamiątka z wakacji”

Paluszkiewicz Kamila, Ratajczak Maria - wyróżnienie w Konkursie Ekologicznym „EKO- Pamiątka z wakacji”

Walkowiak Jakub - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym „O pióro burmistrza”

Dworecki Jacek - wyróżnienie w IV Międzygminnym Konkursie Języka Angielskiego

Wojciech Kołata, Hanna Kwiatkowska, Maria Ratajczak, Monika Rosik,

Kamila Paluszkiewicz, Martyna Dopierała - Brązowe Pasmo w Przeglądzie Chórów Regionu Leszno

Katarzyna Skrzypek - I miejsce w Plastycznym Konkursie Ekologicznym „EKO- Pamiątka z wakacji”

Świst Przemysław - I miejsce w Powiatowym Konkursie Młodych Dziennikarzy

Bajon Klaudia, Wilkowska Patrycja - II miejsce w XVII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Rawickiego

Katarzyna Skrzypek, Patrycja Wilkowska, Laura Chalecka, Karina Szwarc,

Ala Andrzejak, Angelika Bachar, Kinga Dąbrowicz - Brązowe Pasmo w Przeglądzie Chórów Regionu Leszno

Barteczka Jakub - III miejsce w Powiatowym Rawickim Konkursie Informatycznym, II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym

Ryznar Patryk - II miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Przedmiotowej z Matematyki dla uczniów klas piątych

Patalas Norbert - III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Maszyny Szalkowskiego”

Ratajczak Patryk, Skrzypczak Igor - III miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Powiatu Rawickiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Skrzypek Grzegorz - I miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Przedmiotowej z Matematyki, II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym „Super Matematyk”, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny’, udział w Matematycznym Laboratorium Kultury w Poznaniu, II miejsce w III Gminnym Konkursie Matematycznym SUPERMATEMATYK

Grzegorz Skrzypek, Natasza Roszkiewicz, Katarzyna Szafraniak - Brązowe Pasmo w Przeglądzie Chórów Regionu Leszno

Tomkiewicz Kamila - II miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Przedmiotowej z Matematyki, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”, udział w Matematycznym Laboratorium Kultury w Poznaniu

Warnawski Kamil - I miejsce w klasyfikacji indywidualnej Mistrzostw Powiatu Rawickiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym, II miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Powiatu Rawickiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców, III miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Powiatu Rawickiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Zbaraż Oliwia - udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych

Wojciechowski Jan - udział w Matematycznym Laboratorium Kultury w Poznaniu, II miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Powiatu Rawickiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców, III miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Powiatu Rawickiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Guzikowski Eryk - II miejsce w gminnym konkursie wiedzy pożarniczej, II miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Powiatu Rawickiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców, III miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Powiatu Rawickiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Juskowiak Mateusz - III miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Powiatu Rawickiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Strzępa Aleksandra - I miejsce w Szkolnym Konkursie Informatycznym uczniów klas szóstych

Julia Samól - II miejsce w Szkolnym Konkursie Informatycznym uczniów klas szóstych

Anna Barteczka - III miejsce w Powiatowym Rawickim Konkursie Informatycznym, Kangur Matematyczny - wyróżnienie

Wolsztyniak Adam - I miejsce w III Gminnym Konkursie Matematycznym SUPERMATEMATYK, III miejsce w Szkolnym Konkursie Informatycznym

Anna Barteczka, Wiktoria Śmigielska - Brązowe Pasmo w Przeglądzie Chórów Regionu Leszno

Katarzyna Wiśniewska - Powiatowy Konkurs Plastyczny " Malowana Wielkanoc" - II miejsce, Powiatowy Konkurs Plastyczny "W magicznym lesie" - wyróżnienie, Gminny Konkurs Fotograficzny "Pies ,kot - moim przyjacielem" - wyróżnienie

Miłosz Grobelny, Radek Przybył - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Rawickiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej

Antoni Czwojda, Katarzyna Wiśniewska, Patrycja Wojtaszek - III miejsce w Powiatowym konkursie o ruchu drogowym

Bajon Bartłomiej - III miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Przedmiotowej z Matematyki