Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:183419

Artykuły

Nasze sukcesy 2017/18

SUKCESY - rok szkolny 2017/2018

Mateusz Szymankiewicz - II miejsce w powiecie w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w sztafetach pływackich oraz w pływaniu indywidualnym

Gminne zawody drużynowe w tenisie stołowym:
I miejsce dziewczęta w składzie Marika Głowacz 5b, Aleksandra Jankowiak 6c, Zofia Nowakowska 6c.
I miejsce chłopcy w składzie Karol Antkowiak 7b, Bartosz Jańczak 6c, Łukasz Cichy 6c.

Powiatowe zawody drużynowe w tenisie stołowym:
I miejsce dziewczęta w składzie Marika Głowacz 5b, Aleksandra Jankowiak 6c, Zofia Nowakowska 6c
II miejsce chłopcy w składzie Karol Antkowiak 7b, Bartosz Jańczak 6c, Łukasz Cichy 6c

Rejonowe zawody drużynowe w tenisie stołowym:
III miejsce dziewczęta w składzie Marika Głowacz 5b, Aleksandra Jankowiak 6c, Zofia Nowakowska 6c

Anna Maćkowiak – I miejsce w I Powiatowym Konkursie Matematycznym pt.: „Matematyka wierszem pisana” w kategorii opowiadania

Amelia Basińska – wyróżnienie w I Powiatowym Konkursie Matematycznym pt.: „Matematyka wierszem pisana” w kategorii rebus matematyczny

Zofia Ratajczak (kl. III z) - I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim klas III

Kajetan Matuszczak, uczeń klasy 3c, w dniu 29 stycznia 2018 r. zajął I miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania i Mówienia (kategoria klas III)

Weronika Nawrocka - I miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania i Mówienia w kategorii klas czwartych

Karina Wyrzykiewicz - II miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania i Mówienia w kategorii klas czwartych

Sara Matysiak - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania i Mówienia w kategorii klas trzecich

Laureaci zawodów feryjnych w tenisie stołowym:

Kategoria klasy 4 - 6:

a) dziewczęta:

I miejsce Aleksandra Jankowiak 6c

III miejsce Marika Głowacz 6b

b) chłopcy:

I miejsce Bartosz Jańczak 6c

II miejsce Łukasz Cichy 6c

III miejsce Kacper Miler 4c

Zofia Nowakowska - III miejsce w Turnieju tenisa stołowego o „Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Stare Miasto” w kategorii klas 4 - 6

W Rodzinnym Konkursie Poetyckim "MOJE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA"
zorganizowanym w szkole:
I miejsce - Kewin Wyrzykiewicz kl. VIb
II miejsce Stanisław Sroka kl. Va
III miejsce Julia Potrzak kl. IVa
III miejsce Hubert Patalas kl. IVa

W XII Gminnym Konkursie Literackim o tytuł Baśniomistrza w Dłoni,
w części literackiej II miejsce zajęła Julia Potrzak z kl. IVa,
natomiast w części plastycznej Julia Dopierała z kl. IVd zajęła III miejsce

II Międzygminny Konkurs Języka Angielskiego dla klas III
I miejsce – Lena Szwarc (3d)
II miejsce – Filip Dopierała (3a)
III miejsce – Sara Matysiak (3b)

Podsumowanie Tygodnia Języka Angielskiego - sukcesy uczniów:
Klasa 7a uzyskała tytuł "Mistrzów Języka Angielskiego" za zajęcie I miejsca w klasyfikacji ogólnej konkursów przeprowadzanych w ramach Tygodnia Języka Angielskiego.

Za wykonanie najciekawszego słowniczka obrazkowego w ramach Tygodnia Języka Angielskiego:
w klasach I - I miejsce Marta Stawik kl. 1a
w klasie II - I miejsce Adrian Jesiak kl. 2a
w klasach III - I miejsce Nadia Klemczak kl. 3c

W Mini Olimpiadzie Języka Angielskiego Klasy IIa:
I miejsce - Bartosz Niewiadomski kl. 2a
II miejsce - Lena Spychała kl. 2a
III miejsce - Gracjan Kumoch kl. 2a

W Mini Olimpiadzie Języka Angielskiego Klas I:
I miejsce - Zofia Maćkowiak kl. 1b
II miejsce - Marcel Rosa kl. 1b
III miejsce - Marta Stawik kl. 1a

Konkurs literowania:
I miejsce - Jakub Walkowiak kl. 7b
II miejsce - Maria Kaczmarek kl. 5a
III miejsce - Stanisław Sroka kl. 5a

Konkurs na najciekawsze przebranie w ramach Dnia Sławnych Osób:
I miejsce - Weronika Rabiega-Knychała kl. 6b
II miejsce - Zofia Sulikowska kl. 6b
III miejsce - Amelia Basińska kl. 6a

Konkurs plastyczny "Mój ulubiony piosenkarz" w ramach Tygodnia Języka Angielskiego:
I miejsce - Weronika Rabiega-Knychała i Zofia Sulikowska kl. 6b

Konkurs języka angielskiego dla klas IV:
I miejsce - Anna Maćkowiak kl. 4c
II miejsce - Weronika Nawrocka kl. 4d
III miejsce - Dawid Łapacz kl. 4d

Konkurs języka angielskiego dla klas VI:
I miejsce – Kewin Wyrzykiewicz kl. 6b
II miejsce - Weronika Rabiega-Knychała kl. 6b
III miejsce - Zofia Sulikowska kl. 6b

Zwycięzcy w konkursie na tłumaczenie przysłów angielskich:
Anastazja Gross kl. 7a
Maja Majewska kl. 7a
Kamila Paluszkiewicz kl. 7b

Powiatowy Konkurs Matematyczny Klas III
III miejsce Maria Krzyżoszczak kl.3z i Franciszek Wadas kl.3z

Stanisław Sroka - Wyróżnienie w VI Międzygminnym Konkursie Języka Angielskiego
dla klas V

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur Matematyczny 2018:
Julia Włodarczyk
Franciszek Wadas
Tomasz Misiewicz
Olaf Lokś
Stanisław Sroka

Jakub Barteczka - III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym As siódmych klas

 Bartosz Jańczak - II miejsce w V Gminnym Konkursie Matematyczny „Super Matematyk”

  • Szkolna Olimpiada Matematyczna
  • uczniów klas czwartych:
    I miejsce: Julia Potrzak
    I miejsce: Olaf Lokś
    II miejsce: Natalia Giezek
    III miejsce: Dawid Łapacz
  • uczniów klas piątych:
    I miejsce: Stanisław Sroka
  • uczniów klas szóstych:
    I miejsce: Bartosz Jańczak
    II miejsce: Zofia Kempa
  • uczniów klas siódmych:
    I miejsce: Jakub Barteczka
    II miejsce: Mikołaj Nogała
    III miejsce: Ilona Krzyżoszczak

Szkolny Konkurs Informatyczny klas szóstych
I miejsce: Zofia Kempa
II miejsce: Amelia Basińska
III miejsce: Zofia Sulikowska