
O szkole
Informacje
Plan dowozów uczniów
Zajęcia pozalekcyjne
Lista podręczników
Kalendarz roku szkolnego
Kalendarz konkursów
Wydarzenia szkolne
Dokumenty Szkolne
Statut szkoły
Ceremoniał szkolny
Koncepcja rozwoju szkoły
Plan pracy szkoły
Szkolny zestaw programów nauczania
Wymagania edukacyjne
Program wychowawczo - profilaktyczny
Regulaminy

ŚWIETLICOWY TURNIEJ W KOSZYKÓWCE STOLIKOWEJ
W naszej szkole po raz drugi odbył się turniej w koszykówce stolikowej. Wzięło w nim udział aż 38 uczniów uczęszczających do szkolnej świetlicy. Mecze rozgrywano do trzech koszy. Najpierw grano systemem pucharowym (przegrywający odpada z dalszej rywalizacji), a w decydującej rozgrywce o miejsca na podium systemem każdy z każdym.
Laureaci otrzymali dyplomy i medale ufundowane przez Radę Rodziców. Zawody zorganizował wychowawca świetlicy Arkadiusz Kaczmarek.
Klasyfikacja końcowa:
1. miejsce Alan Stach IIa
2. miejsce Kacper Miler Ic
3. miejsce Oskar Wojciechowski Id
Arkadiusz Kaczmarek


