Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:411877

 

ŚWIETLICOWY TURNIEJ W KOSZYKÓWCE STOLIKOWEJ

W naszej szkole po raz drugi odbył się turniej w koszykówce stolikowej. Wzięło w nim udział aż 38 uczniów uczęszczających do szkolnej świetlicy. Mecze rozgrywano do trzech koszy. Najpierw grano systemem pucharowym (przegrywający odpada z dalszej rywalizacji), a w decydującej rozgrywce o miejsca na podium systemem każdy z każdym.
Laureaci otrzymali dyplomy i medale ufundowane przez Radę Rodziców. Zawody zorganizował wychowawca świetlicy Arkadiusz Kaczmarek.

Klasyfikacja końcowa:

1. miejsce Alan Stach IIa

2. miejsce Kacper Miler Ic

3. miejsce Oskar Wojciechowski Id

Arkadiusz Kaczmarek