Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:241992

KSIĄŻKA NA WAKACJE

"Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów"

Kartezjusz

Skończył się kolejny rok szkolny i wreszcie nadeszły upragnione wakacje.
W wakacyjne dni chcemy odpocząć od  tego co dotychczas robiliśmy.
Chcemy odpocząć przede wszystkim od pracy i nauki.
 Mamy więcej czasu dla siebie i na przebywanie z bliskimi. Mamy też więcej czasu, z którym nie zawsze wiemy co zrobić. A może dobrze byłoby ten czas przeznaczyć na czytanie książek? Ale pojawia się zaraz pytanie jaka książka jest dobra na wakacje ?
Jeżeli nie wiesz co zabrać do czytania spójrz na wykaz lektur na nowy rok szkolny.
Może tutaj coś ciekawego dla siebie znajdziesz. Lektura czytana w wakacje, w czasie wolnym na pewno będzie przez ciebie inaczej odebrana.
 Relaksując się, zajadając pyszne lody możesz razem z bohaterami lektur  przeżyć wspaniałe przygody. Pamiętaj, że czytanie uczy myślenia, pobudza wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, rozwija umiejętność wysławiania się oraz rozpoznawania własnych emocji.

"Kiedy przeczytasz nową książkę, to tak jakbyś znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytasz książkę, którą już czytałeś - to tak jakbyś spotkał się ze starym przyjacielem."

     Przysłowie chińskie

Lektury w roku szkolnym 2019/2020

Czytaj więcej...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

W dniu 19 czerwca po mszy świętej  w Hali Widowiskowo – Sportowej na uroczystym apelu podsumowującym rok szkolny 2018/2019 zebrali się uczniowie z klas 1 – 7 oraz zaproszeni goście, rodzice i nauczyciele. Już na samym początku apelu zaprezentował się chór szkolny, który swoim pięknym śpiewem wprowadził obecnych w miły nastrój.

Czytaj więcej...

Cz. 2 „KOLOROWY ROK W KLASACH 1-3”

Wspominaliśmy już o tym pod koniec pierwszego półrocza, jednak dla przypomnienia…Zabawa polega na tym, że uczniowie klas I, II i III,  w wyznaczoną środę miesiąca zakładają ubrania w określonym, wcześniej zaplanowanym kolorze. Zabawę rozpoczęliśmy od października, który miał przypisany kolor brązowy. Kolejno: listopad-fioletowy, grudzień-czerwony oraz styczeń-biały.

Czytaj więcej...

„PRZYJACIELE ZIPPIEGO”

W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie klasy 2a rozpoczęli realizację programu promującego zdrowie, odporność psychiczną i dobre samopoczucie małych dzieci, pt. „Przyjaciele Zippiego”. Poprzez słuchanie opowiadań, wykonywanie ćwiczeń, dzieci uczyły się, jak znaleźć swoje własne rozwiązania problemów, zachęcane były do rozmawiania o swoich uczuciach.

Czytaj więcej...