Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:411890

ŚWIETLICOWY TURNIEJ W HOKEJU STOLIKOWYM

W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Miejskiej Górce po raz drugi odbył się turniej w hokeju stolikowym. Wzięło w nim udział aż 58 uczniów uczęszczających do szkolnej świetlicy. Mecze rozgrywano do dwóch bramek. Najpierw grano systemem pucharowym (przegrywający odpada z dalszej rywalizacji), a w decydującej rozgrywce o miejsca na podium systemem każdy z każdym.

Czytaj więcej...

ŚWIETLICOWY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ STOLIKOWEJ

W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Miejskiej Górce po raz drugi odbył się turniej w piłce nożnej stolikowej. Wzięło w nim udział aż 58 uczniów uczęszczających do szkolnej świetlicy. Mecze rozgrywano do dwóch bramek. Najpierw grano systemem pucharowym (przegrywający odpada z dalszej rywalizacji), a w decydującej rozgrywce o miejsca na podium systemem każdy z każdym.

Czytaj więcej...

Hej, kolęda, kolęda!

Dnia 19 grudnia 2014r. grupa wolontariuszy pod opieką p. Romany Szkaradek ze Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Miejskiej Górce zorganizowała „ Grupę Kolędników”, którzy uświetniając klasowe Wigilie odwiedzili
z życzeniami i kolędą wszystkie klasy począwszy od przedszkolaków, klasy I – VI,
a zakończyli swoje kolędowanie odwiedzając Dyrektora Szkoły i wszystkich pracowników szkoły. Kolędnicy odwiedzając poszczególne klasy złożyli wszystkim życzenia, zaśpiewali kolędy i poczęstowali słodkimi lizakami zakupionymi przez Radę Rodziców Szkoły.

Romana Szkaradek

„Podziel się Wigilią”

– akcja wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Miejskiej Górce.

Dnia 13 grudnia 2014r. grupa wolontariuszy pod opieką p. Romany Szkaradek i Agaty Kolańczyk ze Szkoły Podstawowej
im. M. Konopnickiej w Miejskiej Górce zorganizowała zbiórkę żywności w markecie DINO w Miejskiej Górce.

Czytaj więcej...