
ŚWIETLICOWY TURNIEJ W HOKEJU STOLIKOWYM
W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Miejskiej Górce po raz drugi odbył się turniej w hokeju stolikowym. Wzięło w nim udział aż 58 uczniów uczęszczających do szkolnej świetlicy. Mecze rozgrywano do dwóch bramek. Najpierw grano systemem pucharowym (przegrywający odpada z dalszej rywalizacji), a w decydującej rozgrywce o miejsca na podium systemem każdy z każdym.

ŚWIETLICOWY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ STOLIKOWEJ
W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Miejskiej Górce po raz drugi odbył się turniej w piłce nożnej stolikowej. Wzięło w nim udział aż 58 uczniów uczęszczających do szkolnej świetlicy. Mecze rozgrywano do dwóch bramek. Najpierw grano systemem pucharowym (przegrywający odpada z dalszej rywalizacji), a w decydującej rozgrywce o miejsca na podium systemem każdy z każdym.

Hej, kolęda, kolęda!
Dnia 19 grudnia 2014r. grupa wolontariuszy pod opieką p. Romany Szkaradek ze Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Miejskiej Górce zorganizowała „ Grupę Kolędników”, którzy uświetniając klasowe Wigilie odwiedzili
z życzeniami i kolędą wszystkie klasy począwszy od przedszkolaków, klasy I – VI,
a zakończyli swoje kolędowanie odwiedzając Dyrektora Szkoły i wszystkich pracowników szkoły. Kolędnicy odwiedzając poszczególne klasy złożyli wszystkim życzenia, zaśpiewali kolędy i poczęstowali słodkimi lizakami zakupionymi przez Radę Rodziców Szkoły.
Romana Szkaradek

„Podziel się Wigilią”
– akcja wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Miejskiej Górce.
Dnia 13 grudnia 2014r. grupa wolontariuszy pod opieką p. Romany Szkaradek i Agaty Kolańczyk ze Szkoły Podstawowej
im. M. Konopnickiej w Miejskiej Górce zorganizowała zbiórkę żywności w markecie DINO w Miejskiej Górce.



