Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:411892

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE

Na dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się po raz kolejny kiermasz ozdób świątecznych.
Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki
z szyszek, makaronu, wspaniałe stroiki, bombki, aniołki, itp. Wszystkie ozdoby zostały zaprezentowane w holu. Kiermasz wzbudził ogromne zainteresowanie zarówno rodziców jak i dzieci.

Czytaj więcej...

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Uczniowie klasy IIIa wraz z wychowawczynią Barbarą Rosik jak co roku zorganizowali zbiórkę słodyczy i środków czystości. Następnie wspólnie z przedstawicielką Rady Rodziców panią Jolantą Rydzyńską, rodzicami panią Kingą Zawieją oraz panią Darią Szafrańską przekazali zebrane dary dzieciom z Pogotowia Opiekuńczo - Wychowawczego w Łaszczynie. Spotkanie dzieci odbyło się w miłej, serdecznej
i świątecznej atmosferze. Dziękujemy tym, którzy okazali życzliwość i dobre serce.

Barbara Rosik

SŁODKIE UPOMINKI

Z inicjatywy Rady Rodziców pojawili się
w naszej szkole franciszkanie z klasztoru
w Miejskiej Górce na Goruszkach. Bracia z okazji mikołajek podarowali uczniom naszej szkoły czekoladę. Słodki upominek w postaci pierników zafundował też zakład cukierniczy "JOKER" Sp. c. Maria i Marek Buchowscy.

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

8 grudnia odwiedził nasze przedszkola niezwykły gość Święty Mikołaj. Dzieci od samego rana oczekiwały wizyty tego niezwykłego gościa. We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Gościowi piosenki, recytowały wierszyki, a te odważniejsze siadały Mu na kolanach. Wszystkie dzieciaki obiecały św. Mikołajowi, że przez cały rok będą bardzo grzeczne, będą słuchały Rodziców i Pań w przedszkolu.

Czytaj więcej...