
KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE
Na dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się po raz kolejny kiermasz ozdób świątecznych.
Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki
z szyszek, makaronu, wspaniałe stroiki, bombki, aniołki, itp. Wszystkie ozdoby zostały zaprezentowane w holu. Kiermasz wzbudził ogromne zainteresowanie zarówno rodziców jak i dzieci.

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM
Uczniowie klasy IIIa wraz z wychowawczynią Barbarą Rosik jak co roku zorganizowali zbiórkę słodyczy i środków czystości. Następnie wspólnie z przedstawicielką Rady Rodziców panią Jolantą Rydzyńską, rodzicami panią Kingą Zawieją oraz panią Darią Szafrańską przekazali zebrane dary dzieciom z Pogotowia Opiekuńczo - Wychowawczego w Łaszczynie. Spotkanie dzieci odbyło się w miłej, serdecznej
i świątecznej atmosferze. Dziękujemy tym, którzy okazali życzliwość i dobre serce.
Barbara Rosik

SŁODKIE UPOMINKI
Z inicjatywy Rady Rodziców pojawili się
w naszej szkole franciszkanie z klasztoru
w Miejskiej Górce na Goruszkach. Bracia z okazji mikołajek podarowali uczniom naszej szkoły czekoladę. Słodki upominek w postaci pierników zafundował też zakład cukierniczy "JOKER" Sp. c. Maria i Marek Buchowscy.

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU
8 grudnia odwiedził nasze przedszkola niezwykły gość Święty Mikołaj. Dzieci od samego rana oczekiwały wizyty tego niezwykłego gościa. We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Gościowi piosenki, recytowały wierszyki, a te odważniejsze siadały Mu na kolanach. Wszystkie dzieciaki obiecały św. Mikołajowi, że przez cały rok będą bardzo grzeczne, będą słuchały Rodziców i Pań w przedszkolu.



