Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:241991

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W dniu 24 czerwca po mszy świętej na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.
W trakcie apelu dyrektor szkoły wręczył nagrody uczniom za 100% frekwencję oraz pożegnał odchodzącą na emeryturę nauczycielkę naszej szkoły
Panią Elżbietę Chwierot.
Następnie dyrektor szkoły wraz wychowawcami klas czwartych i piątych wręczyli uczniom świadectwa z wyróżnieniem. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk wychowawców w salach lekcyjnych.

Pan Dyrektor przypomniał uczniom, aby z wakacji przesyłać do szkoły widokówki.
Słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji.

 

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA SZKOŁY

Uczniowie klas szóstych Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej Miejskiej Górce w Sali Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce pożegnali szkołę. Podczas uroczystości, która odbyła się 23 czerwca
2016 roku, Dyrektor Szkoły wręczył uczniom zaświadczenia ukończenia szkoły. Najlepsi uczniowie otrzymali zaświadczenie z wyróżnieniem, a ich rodzice odebrali listy gratulacyjne.

Czytaj więcej...

PRZEDSMAK WAKACJI – KLASA 4 B NA WYCIECZCE

We wtorek 21 czerwca klasa 4b wybrała się na wycieczkę do Leszna. Najpierw spędziliśmy dwie godziny na basenie Akwawit. Tutaj korzystaliśmy ze wszystkich atrakcji – jacuzzi, wodotrysków, gejzerów i leżanek do masażu. Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się zjeżdżalnie. Chętni mogli też popływać w 25-metrowym basenie sportowym.

Czytaj więcej...

ROZSTRZYGNIĘCIE CAŁOROCZNEGO KONKURSU WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

Na czym polega brytyjska tradycja 5 o’clock? Czym jest Clochán na bhFómharach? Jakie zwierzęta pojawiają w godle Australii? Dlaczego te zwierzęta? Na te i inne pytania odpowiedzi znają uczniowie klas czwartych przejawiający zainteresowanie kulturą, historią i geografią krajów anglojęzycznych.

Czytaj więcej...