Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:241991

KSIĄŻKA NA WAKACJE

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką ludzkość sobie wymyśliła”
Wisława Szymborska

Skończył się kolejny rok szkolny i wreszcie mamy wakacje. Wakacyjne dni spędzamy na luzie, ponieważ chcemy odpocząć od  tego co dotychczas robiliśmy, chcemy odpocząć przede wszystkim  od pracy i nauki. Mamy więcej czasu na przebywanie z bliskimi, koleżankami, kolegami, ale mamy też więcej czasu, z którym nie zawsze wiemy co zrobić. A może to czas na czytanie książek?

Czytaj więcej...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

W dniu 22 czerwca po mszy świętej na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. W trakcie apelu dyrektor szkoły uhonorował kolejnych uczniów tytułem „Godny zaufania”. Uczniowie otrzymali certyfikat i metalową odznakę „Godny zaufania”, którą mogą nosić przez 12 miesięcy od momentu nadania. Tytuł „Godny zaufania” otrzymały: Karolina Wadas (klasa VIa)
i Karolina Krawczyk (klasa VIa).
Dyrektor przyznał Nagrody Dyrektora następującym nauczycielom odchodzącym na emeryturę: pani mgr Jolancie Mateckiej i pani mgr Marii Zielińskiej. Pożegnał również panią mgr Marzenę Nowak kończąca pracę w naszej szkole.
Następnie dyrektor szkoły wraz wychowawcami klas czwartych, piątych, szóstych i siódmych wręczyli uczniom świadectwa z wyróżnieniem. Takie świadectwo otrzymało 84 uczniów naszej szkoły. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk wychowawców w salach lekcyjnych.

Pan Dyrektor przypomniał, aby z letnich wakacji przesyłać do szkoły widokówki z wakacji.

Wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

 

GRUPA „MY GODOMY PO NASZYMU” ZAPROSIŁA DO SZKOŁY GOŚCI

Na zakończenie naszych działań w roku szkolnym 2017/2018 zaprosiliśmy gości, aby zaprezentować nasz dorobek i dokonać podsumowania projektu „My godomy po naszymu”, którego celem zasadniczym jest podtrzymywanie tradycji regionu, nabycie umiejętności posługiwania się gwarą wielkopolską.

Czytaj więcej...

WIANKI

Grupa „My godomy po naszymu” oraz wiele osób zaproszonych przez  miejskogórecki „Klub Seniora” wzięła udział w tradycyjnym obrzędzie puszczania wianków na wodę, który  rozpoczął się uroczystym pochodem  ulicami miasta. Wszystkie grupy przy akompaniamencie Orkiestry Dętej przeszły
z ulicy Górków nad Balaton, gdzie wrzucono do wody uplecione na tę okazję wianki.

Czytaj więcej...

OGÓLNOSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY
„CZY W NASZEJ SZKOLE SĄ KSIĄŻKOWE MOLE?”

W czwartej edycji konkursu „CZY W NASZEJ SZKOLE SĄ KSIĄŻKOWE MOLE?” udział wzięło 11 uczniów z klas IV – VII. Uczniowie przez cały rok szkolny za wykonywane zadania zbierali punkty.

Czytaj więcej...