Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:241992

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

W dniu 19 czerwca po mszy świętej  w Hali Widowiskowo – Sportowej na uroczystym apelu podsumowującym rok szkolny 2018/2019 zebrali się uczniowie z klas 1 – 7 oraz zaproszeni goście, rodzice i nauczyciele. Już na samym początku apelu zaprezentował się chór szkolny, który swoim pięknym śpiewem wprowadził obecnych w miły nastrój.
Zgodnie z obowiązującą w szkole tradycją osoby i instytucje wspierające działania szkoły otrzymują tytuł i statuetki „PRZYJACIEL SZKOŁY”. Tytuł ten otrzymali:
Zakład Ślusarski „Bőhm” w Miejskiej Górce (Andrzej i Alicja Bőhm)
Firma „Megawi” Niemarzyn (Kamila i Witold Pawliccy)
Nadleśnictwo Piaski – Leśnictwo Kawcze – Leśniczy Maciej Rybacki, Podleśniczy Maciej Kubas
, którzy od wielu lat wspierają działania szkoły.
Następnie dyrektor wręczył nauczycielom i pracownikom szkoły „Nagrody Dyrektora”, które otrzymali  Małgorzata Spychała, Anna Lisek, Dorota Kasprzak, Renata Ratajczyk, Anna Jagła, Elżbieta Mikołajczak, Barbara Rosik, Romana Musioł, Dorota Malcherek, Katarzyna Maciejak, Romana Szkaradek, Wioleta Piszczan, Kazimiera Szyszka, Zofia Cichowlas, Krzysztofa Kusztelak-Twardowska, Marian Szkaradek.
W trakcie apelu dyrektor szkoły uhonorował kolejnych uczniów tytułem „Godny zaufania”, który to tytuł otrzymali: Lena Szwarc (klasa 4d), Maja Malchrzycka (klasa 4d), Nikola Warchalewska (klasa 4b), Maksymilian Frąckowiak (klasa 4b), Piotr Konieczny (klasa 4c), Łukasz Konieczny (klasa 4c), Bianka Szkaradek (klasa 4c), Julia Dopierała (klasa 5d), Maja Goździk (klasa 7a), Maja Wojciechowska (klasa 7a), Karolina Wadas (klasa 7a), Weronika Rabiega-Knychała (klasa 7b), Wiktoria Gross (klasa 7c), Aleksandra Jankowiak (klasa 8c), natomiast wyróżniający się uczniowie z klas 4 – 7 z rąk dyrektora szkoły otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem.
Na zakończenie apelu pożegnano przechodzącego na emeryturę Dyrektora Szkoły Jarosława Latuska. Pożegnalne słowa skierowali do Pana Dyrektora uczniowi, rodzice i nauczyciele oraz zaproszeni goście. Wszystkim zebranym niezwykle trudno było żegnać odchodzącego na emeryturę Dyrektora Szkoły, który przez wiele lat kierował szkołą, który całe swoje serce oddał szkole stwarzając uczniom w niej drugi dom, do którego przychodzili bardzo chętnie
i z wielką radością, bo był to dla nich dom bardzo ciepły i bezpieczny. Wszyscy żegnający podkreślali, że Pan Dyrektor potrafił połączyć wykonywanie swoich codziennych obowiązków
z pasją i zapisał w historii szkoły najbardziej wartościowe karty. Na zakończenie uczniowie życzyli Panu Dyrektorowi realizacji niespełnionych planów i spełnienia marzeń.

Mirosława Olszak